You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Sunucu düzeni hakkında öneri.

Yeni Üye
Öncelikle herkese keyifli günler dilerim. Sürekli yaşadığımız bir sorundan bahsetmek istiyorum.

Ben şahsen biri bana çarptığında veya sorun yaşadığımda anlayışla karşılıyorum. Oyun içerisinde para mühim bile değil, en fazla araç hasarı artar; bu da sorun edilebilecek bir konu değil. Ancak öyle bir zamana denk geliyorum ki, suçlu olmasam dahi sert bir üslupla karşılaşıyorum.

Nasıl anlayış gösteriyorsam, ister istemez anlayışta bekliyorum. Birine yol vereyim derken mousem kaydı, ufak bir kaza geçirdik. Adamın söylemediği şey kalmadı. Bilerek yapıyormuşum zannetti sanırım.

Şöyle bir şey olsa, araçlarımıza kasko yaptırsak? Uygun bir ücretle satılsa, daha iyi olmaz mı? Çarptığımız kişinin hasarını otomatik olarak öder en azından.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
RE: Sunucu düzeni hakkında öneri.
kasko için araban kadar fiyat ödersen neden olmasın Smile 850k lık masarati olur 1.7m
Bülbüller Güllere Gündüzler Geceye
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Cvp: RE: Sunucu düzeni hakkında öneri.
(27-11-2019, Saat: 20:59)yokko123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kasko için araban kadar fiyat ödersen neden olmasın Smile 850k lık masarati olur 1.7m

Valla masaratim yok, 30k'lık bir araca biniyorum. Ben çarpmasam bile illaki biri çarpıyor. Sürekli eksilerde dolaşıyorum. Big Grin
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cruise Yetkilisi
RE: Sunucu düzeni hakkında öneri.
Kasko için şöyle bi fikrim var benim de. Kaskolu aracımızla birisine çarptığımızda hasar yazsin ama hasar şasiye işlemesin. Sizinde kasko hakkında fikirleriniz varsa belirtebilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Cvp: RE: Sunucu düzeni hakkında öneri.
(29-11-2019, Saat: 14:20)HuseyinSoydogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kasko için şöyle bi fikrim var benim de. Kaskolu aracımızla birisine çarptığımızda hasar yazsin ama hasar şasiye işlemesin. Sizinde kasko hakkında fikirleriniz varsa belirtebilirsiniz.
Haklısın Abi şase ye işlememeli real deki gibi birdaha ki kasko yaptıracagımız zaman kasko bedeli artabilir benim bildğim sigorta yaptırırken öyle oluyo kaza yaptıgın zatane seneye sigorta yaparken fazla ödüyorsun
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.