Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Sunucuları 6u taşıma bilgilendirmesi

Konu

Merhabalar,
Arkadaşlar yönetim olarak aldığımız karar doğrultusunda sunucularımızı 6u sürümüne geçirmeyi uygun gördük. Sunucularımız gece bakıma alınarak 6u sürüme uyarlanacaktır.
6r sunucumuzdaki gibi aynı şekilde 6u sunucumuzdada devam edebileceksiniz.

Ön gördüğüm soru ve cevapları;

6U'da vtec yok?
  • 6T ve 6U sürümü birbirine uyumludur. Vtec kullanmak istiyenler 6T indirip kullanabilirler.
6U nereden indirip yüklücem? 6U s2 kilidini nasıl açarım?
  1. Pist yok hatasını düzeltmenize yarar.
  2. Pist yüklenemiyor hatasını düzeltmenize yarar.
  3. Geçerli bir ip adresi girin hatasını düzeltmenize yarar.
  4. Araç ve Yollar yüklenemiyor hatasını düzeltmenize yarar.
  5. S2 Açabilirsiniz.
  6. S2 crackli serverlere giriş yapabilirsiniz.

Kafanıza takılan soru & sorunları lütfen yorum yazarak belirtiniz!
LFSTurkey Yönetimi
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 13e52cb9d80.png]
Son Düzenleme: 21-06-2019, Saat: 14:45, Düzenleyen: EmirhanPALA.
Pist yok hatası alıyorum kayıt defterinden düzeltmek için regedite girmek istiyorum fakat Kayıt Defteri Düzenleme,Yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı hatası veriyor
[Resim: 1GRNOB.jpg]
(21-06-2019, Saat: 18:57)BrsBULUT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pist yok hatası alıyorum kayıt defterinden düzeltmek için regedite girmek istiyorum fakat Kayıt Defteri Düzenleme,Yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı hatası veriyor

Sunucular gece geçicek gece veya yarın tekrar deneyin
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 13e52cb9d80.png]
6U S3 kurulumu hakkında bir video yapılırsa bütün kullanıcılar faydalanır ve daha kolay yapılır herkes mağdur.
Gezinti portu westhill ve uzun yarış layoutlu olsa, hem 6u tweak ta iyi gayet gezerdik. 6r'ye takılası gelmiyor artık insanın eskidi çünkü.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task