You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Şüpheli Polis kovalaması

Şüpheli Polis kovalaması

Yeni Üye
Şüpheli Polis kovalaması
Şikayet edilen kişi:

Kullanıcı Adı: RecBayness22

Nick: [POLİS] [09-21]Brian

Mpr:https://s5.dosya.tc/server/nuntr2/brian_ram.mpr.html     Başlangıç:7.53   Bitiş: 13.10

Açıklama: polisin önünde drift attım ve kovalamaya başlandım ben kaçarken ramli şekilde müdahale edildiğini fark ettim uyardım fakat halen devam edilince kasıtlı olduğunu düşünüyorum. Gereğinin yapılmasını arz eder saygılarımı sunarım.

Şikayet Eden Kişi:

Kullanıcı Adı: sametaga38

Nick: SametT.
Son Düzenleme: 11-02-2021, Saat: 00:05, Düzenleyen: sametaga38.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: Şüpheli Polis kovalaması
Merhaba Şikayet edilen polis benim öncellikle kişi kovalama başladığında copbait yapmaktadır(Copbait Nedir ? Polise karşı yapılamayacak hareketleri yapmaktır. Örneğin, polis görünce drift yapıp ilgi çekmeye çalışmak gibi gibi...) ve 10:29.23 te kendisi bana ram uygulamaktadır. Video kendimde izledim ve bilerek ram yaptığım veya ram yaptığım kısımları göremedim bu durumda kendimde bir hata görmüyorum teşekkür ederim

Uzun zamandır polislik yapıyorum ve bu zamana kadar kimseye bilerek ram yapmadım
İyi günler.
Smile
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.