You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
T´ED•ErAy - Ram
Kullanıcı Adı: eryk. -
Nick: T´ED•ErAy -
Mpr(%100 Olması gerekli):  . https://dosya.co/8zmivzxy1me6/^1T´^7ED•^...m.mpr.html [[b][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif][font=-apple-system, BlinkMacSystemFont,]5.47.27 saniyeden sonra izleyebilirsiniz][/font][/font][/b]
Resim:  https://i.hizliresim.com/mQ2gcL.png
Açıklama(Detaylı): Ovala çıkarken drift yaptığını gördüm ve kovalamaca başlattım ondan sonra ovalda ilerlerken birden gaz kesip arkamdan çartı bildiğin ram yaptı ceza almasını arz ederim.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: EnesBey-14
Nick: [TR]`Ege`
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: T´ED•ErAy - Ram
Polis egenin de vtec ayarının kontrol edilmesini istiyorum çünki vtec ayarıyla çok yüksek miktarda oynama yapmış https://www.dosya.tc/server26/ungj9a/POL..._.mpr.html bu mpr den de izleyebilirsiniz herhangi bir dakikadan kendi mprsindede izleyebilirsiniz hatta kendide oyunda vtec ayarıyla oynadığını itiraf ediyor
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cruise Yetkilisi
RE: T´ED•ErAy - Ram
Çok büyütülecek bir ram olmasa bile şikayette bulunduğun için gerekli işlem yapıldı. Erayın dediğine gelirsek bir şikayeti varsa yeni konu açması gerekli.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.