You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

tehdit+birden cok kasıtlı vurma+sıkıştırma+harac kesme+alaycı davranış+huzuru bozma

tehdit+birden cok kasıtlı vurma+sıkıştırma+harac kesme+alaycı davranış+huzuru bozma

Yeni Üye
Docka™Sezer(hasan83)

WRC EfeT(kAANEFE)

bu arkadasla mpr kayıdında gorundugu gibi bana sıkıştırıp para istiyorlar ve başda şakalaştıklarını sanıyordum ama bana kasıtlı carpmalar başlatıp huzur vermemeye başladılar birşey demedim ama şase cok şişti para atın dediğimde ise daha sert vurmaya ve para istemeye devam ettiler benden sonrada başka insanlarada bu olayı yapmaya devam ettiler artık izleyici moduna aldım ve para atmalarını istedim aksi halde foruma gideceğimide söylememe rağmen alaycı tavırlara devam ettiler.
adminlere mesajınız var mı dediğimde benden kurtuldun sanma ortak günahlarımız var beraber yanacağız(sezer) 
Babaları gelsin kurşun iki buçuk milyon gidere gidere.(EfeT)

MPR:https://yadi.sk/d/A3hfZsG-tw7WQA

2sinin de banlanıp bana hem şaseye verdikleri hasarı karşılayıp nakidimden giden parayıda karşılanmasını arz ederim
Bunu ilk beğenen sen ol.
Docka
RE: tehdit+birden cok kasıtlı vurma+sıkıştırma+harac kesme+alaycı davranış+huzuru bozma
Loglara bakıldığı zaman Sezer adlı arkadaşımın şahsa çarpmadan önce hasarını katbekat karşıladığı görülebilir.(20.000TL)

(17-11-2020, Saat: 10:13)EfeSimsek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Loglara bakıldığı zaman Sezer adlı arkadaşımın şahsa çarpmadan önce hasarını katbekat karşıladığı görülebilir.(20.000TL)
Silinecek yanlış yazıldı.

(16-11-2020, Saat: 22:55)EfeImre14 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Docka™Sezer(hasan83)

WRC EfeT(kAANEFE)

bu arkadasla mpr kayıdında gorundugu gibi bana sıkıştırıp para istiyorlar ve başda şakalaştıklarını sanıyordum ama bana kasıtlı carpmalar başlatıp huzur vermemeye başladılar birşey demedim ama şase cok şişti para atın dediğimde ise daha sert vurmaya ve para istemeye devam ettiler benden sonrada başka insanlarada bu olayı yapmaya devam ettiler artık izleyici moduna aldım ve para atmalarını istedim aksi halde foruma gideceğimide söylememe rağmen alaycı tavırlara devam ettiler.
adminlere mesajınız var mı dediğimde benden kurtuldun sanma ortak günahlarımız var beraber yanacağız(sezer) 
Babaları gelsin kurşun iki buçuk milyon gidere gidere.(EfeT)

MPR:https://yadi.sk/d/A3hfZsG-tw7WQA

2sinin de banlanıp bana hem şaseye verdikleri hasarı karşılayıp nakidimden giden parayıda karşılanmasını arz ederim
hasarın ne kadar?
[Resim: giphy.gif]
Son Düzenleme: 17-11-2020, Saat: 10:47, Düzenleyen: EfeSimsek.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: tehdit+birden cok kasıtlı vurma+sıkıştırma+harac kesme+alaycı davranış+huzuru bozma
bana kimse para falan vermedi!!!!

yalan konusmanın anlamı yok

WRCEfeT bana parayı demin vermiştir sadece ikisininde banlanmasını istiyorum
Son Düzenleme: 17-11-2020, Saat: 12:02, Düzenleyen: EfeImre14.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cruise Yetkilisi
https://forum.lfsturkey.net/konu-kullani...-konu.html forum kurallarına örnek konuya gören düzenleyin düzenlenmezse 3 gün içinde çöpe taşınacaktır.
Son Düzenleme: 20-11-2020, Saat: 15:20, Düzenleyen: metcan.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cruise Yetkilisi
konu forum kuralını ihlal ediyor kilit+
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.