You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

AKRİTAS
TEK HESAP 2 PC
oyunu sitesinden satın aldım masaüstü bilgisayara kurdum. Laptopada kurup oğlumla oynamak istiyoruz serverlerde aynı hesapla oynayabilirmiyiz yoksa steam gibi farklı hesaplarmı istiyor
Özel Üye
RE: TEK HESAP 2 PC
Merhaba, tek hesapla iki kişi online oyuna giremez. Ek olarak girecek kişiler için +1 hesap ihtiyacınız var.
Peace Of Mind
RE: TEK HESAP 2 PC
Hiç bir sıkıntı olmadan oyununuzu oynayabilirsiniz fakat tek hesap ile sunucuya 2 kişi bağlanamaz. Sunucumuz tarafından oluşabilecek buglardan dolayı sistemimiz tarafından otomatik olarak bağlanan kullanıcı sunucudan atılmaktadır. Çift hesap giriş yaptığınız durumunda 2 hesabınızın multiye düşmesi söz konusu bu durumda kullanıcı adlarınızı bana özel mesaj yolu ile bildirmeniz yeterlidir.

İyi oyunlar...
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.