You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ters Şerit 04.02.21

Ters Şerit 04.02.21

Deneme Admin
Ters Şerit 04.02.21
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: "Kouki" - Gibi bir şey
Nick: berkintosh
Mpr(%100 Olması gerekli): https://www.mediafire.com/file/yk69smu11...S.mpr/file
Resim: Yok
Açıklama(Detaylı): Kişi ters şeritten gitmekte, ilk olarak Furkan(ER RUHLU) arkadaşımızın ekranında gözükmekte, sonrada bende gözükmektedir. Gerekli işlemlerin yapılmasını arz ederim.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: KaaN
Nick: Winner KaaN

Not: 52. dakikadan sonra olay gerçekleşmektedir.
LFSTURKEY.NET - DENEME YETKILI
Kaan Kodaz
AmonPl#8529
[Resim: 1570080.jpg]
Son Düzenleme: 04-02-2021, Saat: 18:13, Düzenleyen: AmonPl.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Deli dolu bir yazılımcı
RE: Ters Şerit 04.02.21
Merhaba,

MPR'de bahsi geçen Kouki benim. Orada senden yaptığım hatadan ötürü özür dilemek anlamında da kullanılan "Kusura bakma" tümcesinin kısaltılmış halini (kb) yazdım. Daha sonradan hem kaza ücretini hem de hatamı anlayıp özrümde bulundum. Fakat konuyu uzatıp tartışma boyutuna getirdin.

Saygılarımla,

Berk Ulutaş
[Resim: 05BA0A6D14A2563ECD3822F85CFCDC21CA7BBF8D]
Dreams 280Z...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
(05-02-2021, Saat: 00:15)berkintosh Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

MPR'de bahsi geçen Kouki benim. Orada senden yaptığım hatadan ötürü özür dilemek anlamında da kullanılan "Kusura bakma" tümcesinin kısaltılmış halini (kb) yazdım. Daha sonradan hem kaza ücretini hem de hatamı anlayıp özrümde bulundum. Fakat konuyu uzatıp tartışma boyutuna getirdin.

Saygılarımla,

Berk Ulutaş

Uzatılıcak birşey gözükmüyor oyun bu ufak şeyler adam hatasını anlamış konuyu kapatırsan iyi olur bence Kaan Kardeşim. 

Hayırlı Akşamlar Cümleten.. 
#F-16
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
Gerekli hasar ödemesi ve özür dilenmiş göründüğü üzere yinede gerekli uyarılar yapılacaktır iyi forumlar.
[Resim: giphy.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.