You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ters Yönden Sollayıp Çarpmak

Ters Yönden Sollayıp Çarpmak

Yeni Üye
Ters Yönden Sollayıp Çarpmak
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: Sametbqbq28 
Nick: S A M E T A Q A
Mpr: https://s5.dosya.tc/server/xc8i3f/kanittt.mpr.html    Olay 8.20.00 ile 8.55.00 arasında gerçekleşti[/url][url=https://s5.dosya.tc/server/xc8i3f/kanittt.mpr.html]

Resim:
Açıklama(Detaylı): Ben şeridimde giderken ters şeritten Samet isimli şahıs sollamaya çıkmış. Açık yol bulduğu gibi benim şeridime girip ısrarla çarpmaya devam etti ve ben olanları çarptığı zaman anladım. Sonra ben de onu solladım, solladığım yerin ve zamanın uygun olmadığını biliyorum bunu ona bir tavır olarak sergilemek istedim sadece. Sonrasında arkadaş sanırım baya hırs yaptı ve ters şeritten basıp bulduğu aralıkta hemen yandan bana çarptı. Daha sonra ise aynamı kontrol etmemi söyledi lakin ters şeritten sollayan birisini aynamda kontrol etmekle yükümlü değilim. Ayrıca farketseydim zaten çekilirdim. Bu zamana kadar karşı taraf hatalı bile olsa kasıtlı olarak bu tarz davranışlarda bulunmadım. Yoluma devam ederken de sürekli olarak ters şeritten geldiğini gördüm. Mprnin belirttiğim kısmın ilerisinde de mevcut. Gerekli olan işlemlerin yapılmasını rica ediyorum.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: _ErSey_
Nick: Legal ERSEY

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.