Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

TNA TOPLULUK DEĞİŞİKLİĞİ

Konu

#1
Arkadaşlar merhaba
Uzun bir süredir yapmak istediğimiz topluluğu bu gün itibari ile yeniden şekillendirmeye başlıyoruz isim ve kural değişiklikleri ile yeniden tamamlandığı anda yeniden duyuru yapılıcaktır şimdilik tüm tna üyeleri isim eklentilerini kaldırarak bize yardımcı olabilir.
#2
İsim değişikliği derken ne düşünüyosunuz ne olucak
[Resim: rapido-furioso-Fail.gif]
#3
Şuan için LTN olarak belirlendi hazırlık aşamasındayız en geç 1 aya tam olarak sistem hazır halde tekrar aktif hale gelmiş oluruz
#4
Bilgilendirdiğin için teşekkürler.. Smile
[Resim: rapido-furioso-Fail.gif]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da