You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

UMUT KAZA HASAR ÖDEMEME

UMUT KAZA HASAR ÖDEMEME

UMUT KAZA HASAR ÖDEMEME
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri


Kullanıcı Adı: vareXxX
Nick: uMuT
Mpr(%100 Olması gerekli): [b]https://www.dosya.tc/server26/vomlge/umut_kaza.rar.html[/b] (1.03.20DEN(izlemeye başlayabilirsiniz)
Resim: 
Açıklama(Detaylı): BEN OTOBANDA HIZLI BİR ŞEKİLDE GELİYORUM UMUT VE MPRDEKİ DİĞER ARKADAŞ 160KM/H HIZLA SOLDAN GİDİYORLAR ARKADAN SELLEKTÖR YAPARAK GELİYORUM SAĞA ÇEKİLMİYORLAR BİZ SAĞA GECİNCE UMUT ÖNÜMÜZE KIRIYOR VE BAŞLIYORLAR O ARKADAN VURAN KİMDİ VURAN KİMDİ DİYE VE HASAR ÖDEMİYORLAR İyi Akşamlar Kolay Gelsin Smile
Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: batuhanbaba5067
Nick:WRC BaTu.
Yeni Üye
RE: UMUT KAZA HASAR ÖDEMEME
En ufak ters cevap vermedim tabi sizin bize aynanızı .... yazdıktan sonra bizim parayı ödeyeceğimizi sanmanızda trajikomik bir olay.Öncelikle karşıdaki kişiyle düzgün bir iletişim kurun da sonra istediğinizi alırsınız.
Cruise Yetkilisi
RE: UMUT KAZA HASAR ÖDEMEME
Görüntüleri izledim Batuhanın dediği gibi solda duruyorsunuz ve batu sağa yöneliyor Umut sağa atlıyor.Batunun arkasından gelen Numan'da malesef nasibini alıyor kazadan.Gereken işlem yapılmıştır.Şimdi neden ban yedik diye sorarlarsa Umut zaten eski bi oyuncu ona açıklama bile yapmaya gerek yok solu kapatmayacağını bilmesi gerekiyordu , Cihana gelince de ben sunucuda durmadan "OVALDE DURMAK YASAKTIR-40KM/H ALTI GİTMEK YASAKTIR-YAVAŞ GİDENLER SAĞDAN İLERLESİN" diye flood atıyordum uyarımı çok çok çok yaptım.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.