You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
User şikayet
Selam herkese. Yolda yeterince boş yer varken kendi etrafımda birkaç tur dönmeye çalışıyordum, sonra arkadaşlar yolda önümü keserek ve bana çarparak hem aracıma zarar verdi hem de oyundan sövdü.
Burak Basmacı, sövdükleri anda cezasını kesti ama kasıtlı çarpma konusunda işlem yapılmasını istiyorum.
Şikayet edeceğim kişinin;
Oyun içi k.adı:KD#Ahmetk1.8T’
LFS.net k.adı:ahmet3152

Benim;
LFS.net k.adım:candeniztkntrhn
Oyun içi k.adıBig Grin'F.Takumi

MPR: http://s7.dosya.tc/server3/n9muz3/AHMET.rar.html
MPR Saati:10:23:01
Yeni Üye
Cvp: User şikayet
Şikayet Edilen KD#Ahmetk1.8T’ Server İcerisinde Kasıtlı Carpmaktan Ceza İşlemi Yapılacaktır .

Konu KİLİT .
[Resim: DybJ1y.png]
Site Kurucusu
Cvp: User şikayet
Şikayetcinin isteği üzerine, mpr tekrar incelenmektedir. Moderatör işlemleri ve cezalar tekrar degerlendirilecek ve sonuc acıklanacaktır.
[Resim: giphy.gif]
Site Kurucusu
Cvp: User şikayet
Yukarıda bahsedılen konu ıle ılgılı olarak, gereklı oyuncuya gereklı ceza yazılmıstır. Fakat hakaret ve benzerı sozlerının harıcınde; moderatorlerın kestıgı cezaların yeterlı olmaması nedenıyle, kurucu admınler konuyla ılgılenmıs, gereklı acıklamayı asagıda ek olarak ılıstırılen mpr uzerınden yapmıstır. Sözü gecen oyuncu hakkında verılen para cezası kurucu admın ınsıyatıfı ıle 5000 den 2500 dusurulmus, ıyı nıyet gostergesı olarak konu kapşatılmıstır.
Serverda yasadıgınız sorunlarınızda, normal cruıser oyuncular, polıs kurtarıcı cb. yetkılerı olmamasına ragmen işgüzar davranıs sergıleyerek, polısmıs gıbı davranması yanlıstır. Olusabılecek sorunların cozum mercii admın ve moderatorlerdır. Oyuncuların ceza kesme ve ya soruna mudahale etme yetkısının bulunmadıgını unutmamanız gerekmektedır. Şikayet muhattabı taraflara bılgılendırılme sunulmustur. Yönetim olarak tartısmanın devam ettirilmemesini diler, ıyı eglenceler dileriz.

Cezai işlemi içeren MPR:
Saat: 22:15
Tarih: 17.02.18
Olayın gerceklestıgı server: LTN Cruıse Server
Surum: 6R
MPR Linki: http://s3.dosya.tc/server14/qf5rwh/ahmet_1.8.rar.html
[Resim: giphy.gif]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.