You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Uyarısız Ve Gereksiz Ban Atılması .

Uyarısız Ve Gereksiz Ban Atılması .

Yeni Üye
Uyarısız Ve Gereksiz Ban Atılması .
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: BİLİNMİYOR
Nick: [b][i]DockaAykutk[/i][/b]

Açıklama(Detaylı): ''Otoban ortası yola atlama aynasız kazaya sebebiyet.'' Sebebiyle 3 Gün Ban Yedim Hiç Uyarılmadım Hatalı Otobana Çıkışta Bulundum Kabul Ediyorum Kontrolsüz Çıkış Yaptım Hatamın Farkındayım Ama Hiç Uyarılmadan 3 Gün  Ban Bence Fazla Birde Kuralları Okudum Ve Kurallarda ''Diğer sürücüler her an bir ihlal yapabilir bunu bilerek hareket edin.'' Diye bi bildiri Mevcut Hadi Kurallarda Yazanı Boşverelimde Gerçekten Kontrolsüz Çıkış Yaptım Diye 3 Gün Ban Fazla Değilmi yada Ban Fazla Değilmi Para Cezası Olabilir Ban Cezası Ağır Bence .

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: zekeriya can
Nick: [RSP]Zekeriya
Özel Üye
RE: Uyarısız Ve Gereksiz Ban Atılması .
Merhaba Dostum,

İlk olarak olayın özetini geçmek istiyorum. Oval haritası açıkken seyir halinde olan kalabalık bir grubun geldiğini görüyorsun fakat yola bağlandığın kısımda sizin yola atlamamanız için yapılmış bir kasis olmasına rağmen kasisin üzerinden atlayıp drag yapmak amacıyla bir anda yolun ortasında durup insanları birbirlerine sokuyorsun. Bence ceza alman için gayet geçerli bir sebep, çok işlevsel ve kalabalık olan bir yolda insanların 250km hızlara ulaştığı bir yolda arkadan gelenleri umursamayarak bir anda yolun ortasına çıkıp frenleyerek durman bence cezayı hakettiren bir durum.

Kendi yorumumu yapacak olursam siz oyuncular beni yaptığınız hareketler ve tavırlar ile bazen çok ama çok şaşırtıyorsunuz. Olayın gerçekleştiği günü çok iyi hatırlıyorum, hatanı kabul ediyorsun hatta ön görülü davranıp chatte ban yiyeceğini esprili bir dille dile getiren arkadaşa '' Atsın ya canı sağolsun '' yazıyorsun. Ama ban yedikten sonra buraya gelip aldığınız tavırlar ve %1500 suçlu olmanıza rağmen savunmaya geçmeniz bana bir duygu karışıklığı yaşatıyor hem üzülüyorum hem gülüyorum.

Cezanızda indirim yapılmayacaktır, iyi forumlar.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.