You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Vpn ile servere giriş

Vpn ile servere giriş

Peace Of Mind
RE: Vpn ile servere giriş
Güzel bir anlatım olmuş eline sağlık başarılar.
Konuyu sabitledim.
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Son Düzenleme: 07-12-2019, Saat: 15:09, Düzenleyen: EmirhanPALA.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cruise Yetkilisi
Cvp: ACİLL!!!
(13-12-2019, Saat: 22:37)kraliyet20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: BU VE HİÇBİR VPN UYGULAMASI AÇILMIYOR KURULUM SONRASI "PROGRAM KAPATILDI" UYARISI ALIYORUM SEBEBİ NE OLABİLİR??
Virüs programlarını kapatıp deneyin.
[Resim: giphy.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
(14-12-2019, Saat: 04:55)metcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-12-2019, Saat: 22:37)kraliyet20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: BU VE HİÇBİR VPN UYGULAMASI AÇILMIYOR KURULUM SONRASI "PROGRAM KAPATILDI" UYARISI ALIYORUM SEBEBİ NE OLABİLİR??
Virüs programlarını kapatıp deneyin.
virüs programı kullanmıyorum baktığım sitelerde BTK engelledi falan diyor sadece beni mi engelliyor bu btk?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cruise Yetkilisi
(14-12-2019, Saat: 15:57)kraliyet20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14-12-2019, Saat: 04:55)metcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Virüs programlarını kapatıp deneyin.
virüs programı kullanmıyorum baktığım sitelerde BTK engelledi falan diyor sadece beni mi engelliyor bu btk?
btk=bilgi teknolojileri iletişim kurumu dur. Bu kurumun engelledigini söylüyor sanırım. Ben ve kullanan arkadaşlarım böyle bir hata ile karşılaşmadık. Dns ayarlarını degiştirip denemeni öneriyorum.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
(14-12-2019, Saat: 16:20)metcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14-12-2019, Saat: 15:57)kraliyet20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: virüs programı kullanmıyorum baktığım sitelerde BTK engelledi falan diyor sadece beni mi engelliyor bu btk?
btk=bilgi teknolojileri iletişim kurumu dur. Bu kurumun engelledigini söylüyor sanırım. Ben ve kullanan arkadaşlarım böyle bir hata ile karşılaşmadık. Dns ayarlarını degiştirip denemeni öneriyorum.
windows güvenlik duvarını kaldırdım olmadı 
dns değiştirdim olmadı
başka vpn denedim olmadı 
dep i değiştirdim olmadı hata acaba bende mi teamviewer ile yapacak arkadaş var mı?(TeamVieweri daha indirmedim yapacak arkadaşın söylediği sürümü indireceğim)
Son Düzenleme: 14-12-2019, Saat: 16:37, Düzenleyen: kraliyet20. (Sebep: yazım yanlışı)
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cruise Yetkilisi
(14-12-2019, Saat: 16:36)kraliyet20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14-12-2019, Saat: 16:20)metcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: btk=bilgi teknolojileri iletişim kurumu dur. Bu kurumun engelledigini söylüyor sanırım. Ben ve kullanan arkadaşlarım böyle bir hata ile karşılaşmadık. Dns ayarlarını degiştirip denemeni öneriyorum.
windows güvenlik duvarını kaldırdım olmadı 
dns değiştirdim olmadı
başka vpn denedim olmadı 
dep i değiştirdim olmadı hata acaba bende mi teamviewer ile yapacak arkadaş var mı?(TeamVieweri daha indirmedim yapacak arkadaşın söylediği sürümü indireceğim)
Eski ıp deniyor olabilir misin ? 
Yeni ıp dc.lfsturkey.net / 88888
Son Düzenleme: 14-12-2019, Saat: 17:54, Düzenleyen: metcan.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.