You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Vtec Ayarı Artırma

Vtec Ayarı Artırma

Yeni Üye
Vtec Ayarı Artırma
Şikayet Edilen Kişi

Kullanıcı Adı: tayyare 
Nick: GTD-Typer

mpr : https://s6.dosya.tc/server2/f8fzue/Yeni_...i.rar.html

Açıklama(Detaylı): (Mpr Aldıktan Sonra İsim Değişmiştir.) tayyare adlı oyuncu vtec'i gereğinden fazla açmıştır gereğinin yapılmasını arz ederim sonlara doğru izlerseniz anlarısınız
Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: denizcan67
Nick: WolkeR
Son Düzenleme: 15-05-2021, Saat: 15:31, Düzenleyen: denizcan67.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: Vtec Ayarı Artırma
BEN, kendi ağzımla 23 yaptım diyorum zaten 2 tur basıp kapattım. Neyin garezi bu kardeşim.
(memati baş - nickini makarasına alıyorum mpr aldın gizlenmek için değiştin gibi konuşma)
Herkez uyarılıyor vtec yüzünden bende uyarılırım inşallah.
Gizli gizli açıp basmıyorum kendi ağzımla "2 tur 23 yaptığımı söyledim" zaten. Bişe batıyosa dc den yaz sen bana "wolker".
Herkese iyi oyunlar dilerim
Son Düzenleme: 15-05-2021, Saat: 15:44, Düzenleyen: alifatih_19033.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
(15-05-2021, Saat: 15:40)alifatih_19033 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: BEN, kendi ağzımla 23 yaptım diyorum zaten 2 tur basıp kapattım. Neyin garezi bu kardeşim.
(memati baş - nickini makarasına alıyorum mpr aldın gizlenmek için değiştin gibi konuşma)
Herkez uyarılıyor vtec yüzünden bende uyarılırım inşallah.
Gizli gizli açıp basmıyorum kendi ağzımla "2 tur 23 yaptığımı söyledim" zaten. Bişe batıyosa dc den yaz sen bana "wolker".
Herkese iyi oyunlar dilerim

ne yani o zaman herkes 2 tur atmak için artırsın
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Admin'in insiyatifine kaldık şuan. Senin gibi bi cocukla muhattap olmak istemiyorum artık deniz.
Gizli gizli açtım gazladım gibi konuşmayın yeterli. Kendim 23 yapıp,kapattığımı söyledim. + olarak çoğu abilerinde öyle yapıyo emin ol Smile daha yazmıyıcam.
Hangi admin bakarsa onun insiyatifine kaldık İyi Oyunlar..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
(15-05-2021, Saat: 15:51)alifatih_19033 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Admin'in insiyatifine kaldık şuan. Senin gibi bi cocukla muhattap olmak istemiyorum artık deniz.
Gizli gizli açtım gazladım gibi konuşmayın yeterli. Kendim 23 yapıp,kapattığımı söyledim. + olarak çoğu abilerinde öyle yapıyo emin ol Smile daha yazmıyıcam.
Hangi admin bakarsa onun insiyatifine kaldık İyi Oyunlar..

inan konuşup konuşamman zerre umrumda değil GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM İYİ FORUMLAR

Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.