You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

VTEC YÜZÜNDEN 30K CEZA

VTEC YÜZÜNDEN 30K CEZA

Yeni Üye
VTEC YÜZÜNDEN 30K CEZA
SW YE GELDİĞİMDEN BERİ İLK DEFA VTEC AÇMIŞTIM NASIL OLDUGUNU , NERDEN İNDİRİLDİĞİNİ BİLE BİLMİYORDUM ARAŞTIRARAK BULDUM XRT ARACIMDA VTEC OLDUĞU İÇİN PROGRAMDA BİLMEDİĞİM YERLERE TIKLAYARAK AÇTIM. XRT DEN SIKILINCA FXO KASA ARACIMA GEÇMEK İSTEDİM VE GEÇTİĞİMDE VTECİN HÂLÂ AKTİF OLDUĞUNU GÖRDÜM 5664 ATTIM VE FXO ARACIM VTECLİ DEĞİLDİ CHAT DEN SORDUGUMDA PARA CEZASI DEDİLER VE HEMEN KAPATACAĞIMI SÖYLEDİM. ALT TAB ATIP PROGRAMI KAPATTIM LFS YE DÖNDÜM PİTE DOĞRU GİDERKEN VTECİN HALA AÇIK OLDUGUNU GÖRDÜM VE "HK" ADMİNE SW DEN CIKIP GİRİNCE DÜZELİCEKMİ DİYE SORACAKKEN "ADAMA KAPAT DİYORUZ HÂLÂ AÇIYOR" DEDİ VE DİNLEMEDEN 30K KESTİ İFLAS TAN 5 GÜN BAN YEDİM HERŞEYİ AÇIK AÇIK ANLATTIM 11K KM VAR DEDİĞİNDE SAMETTE SENİNLE BERABER BAN YEDİ ONA HAKSIZLIK OLUR DEDİ VE AÇMADI BANIMI.

K. Adım : Akali
Son Düzenleme: 10-04-2020, Saat: 02:33, Düzenleyen: Akali.
Yeni Üye
RE: VTEC YÜZÜNDEN 30K CEZA
BEN BAN YEMEDİM BENİM BANKAMDAN 30 K ÇEKİLDİ ! SENİN BANIN AÇILIRSA BENİMDE PARAM GERİ VERİLSİN O ZAMAN ÖYLE ŞEY OLMAZ BENDE FF16 SÜRÜYORDUM VTEC AÇTIKTI O ARAÇTA VTEC VARDI SONRA V298 GEÇTİM ONDADA VTEC YOKDU KAPATMAYI UNUTMUŞUM CEZA YEDİM DAHA DİKKATLİ OLACAGIZ SENİN BANIN AÇILIRSA BENİMDE PARAM GERİ VERİLRİSN O ZAMANA ONA BAKARSAK BENİMDE 28 K KM VAR .
Yeni Üye
RE: VTEC YÜZÜNDEN 30K CEZA
sametaqa28 sen vteci unuttuğunu belirttin unutmak bir sorumluluktur , ben bilmediğimi belirttim.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.