You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

LT Üye
West Ters Yön Ban
İyi Akşamlar;

Öncelikle kandiliniz mübarek olsun. ruzgar semih diye birini pistte sollarken alan yetmeyeceğinden terse girip solladım ve gitti batuhan061 moderatöre şikayet etti. Ters yön+kazaya sebebiyet mpr 2.59 saat te izleyebilirsiniz orada fps düştü ve 1-2 cm onun şeridine girdim.Oda geldi bilerek bana çarptı sonra ben onu sollamaya kalkarken ona çarpmıyım diye terse girip solladım ancak çarptım. ve 2.59.41 inci saniyede beni kaza yatırdı şeridime geçip herşey apaçık ortada ve ayrıca o batuhan061 denen moderatöre çok güveniyor bana arkaşlarınla vedalaş falan diyor zaten belli herşey beni kaza yaptırdı 

Şikayet eden kişi bilgileri
k.adı t300rsnecmi
nick [F20A] NECMİ 

http://s2.dosya.tc/server7/cdlfyw/ruzgar_semih.rar.html
Peace Of Mind
West Ters Yön Ban
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.