You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

WİNNER EFE HASAR ÖDEMEME

WİNNER EFE HASAR ÖDEMEME

Özel Üye
RE: WİNNER EFE HASAR ÖDEMEME
Merhaba iyi akşamlar. Mpryi biraz gerisinden izledim Efe sizin önünüzden gidiyor. Kaybolduğu süreyle geldiği süre arasında hiç gaz kesmemiş özellikle sizin aranıza girme gibi bi çabası yok. Yolunda ilerlerken siz onu yakalamışsınız tam aranıza denk gelmiş o da kasıtlı yapılmış bir şey değil . Hasar ödememesine gelince çocuk ne bilsin gelip çarpacağınızı elinde olan bir şey değil. Neden sağa çekmedi o zaman diyecek olursan bende internetim gidici oldugunda saga çekmiyorum hatta benim gibi sunucunun bir çok üyesi böyle yapıyor. Genel olarak cezai işlem uygulamaya gerek duyulmamıştır.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.