You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Cezalı Üye
Xeulo
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri ;

   Kullanıcı Adı : Ceaser02
   Nick : Odigos•Xeulo
   Mpr : http://s7./server11/1o9zg8/MPR.rar.html (39.49)
   Fotoğraf : 1 http://resimag.com/p1/503db02e2b.png
                  2 resimag.com/p1/5fa8e78f77.png
   Açıklama : Tek şeritli yola giriş yapılan ışıkta yeşil ışığı görünce hareket ettim bu sırada Xeulo isimli şahıs ters şeritten gelerek sıfır olan aracım [AAETU]'a hasar kaydı ekledi       ve yeşil ışıkta ters yöne kazanın etkisiyle sarsıldığım için 250TL ceza yedim kendisinden özür dilemesinin gerektiğini ve hasarımı karşılamasını istediğimde zorunda değilim         cevabını aldım ve konu açmaya karar verdim. Gereğinin yapılmasını arz ederim. 

   Şikayet Eden Kişi Bilgileri ; 

   Kullanıcı Adı : ErenOzen. 
   
    Nick : Shadown•Eren
Son Düzenleme: 02-12-2018, Saat: 20:19, Düzenleyen: ErenOzen..
Özel Üye
RE: Xeulo
Öncelikle arkadaş sarı ışıkta geçiş yapmış yola girmiş ilerlediği süre zarfında size yeşil ışık yanmış sizinde ışık yanar yanmaz kontrolsüz bi şekilde hareket etmenizden dolayı kaza gerçekleşmiş.
İlk olarak kaza bir ban sebebi değildir bilerek çarpmak bir ban sebebidir. Hepimizin ortak amacı cruise serverimizde gerçekçiliği yakalamak olduğu için mantıklı düşündüğümüzde gerçek hayatta bir sürücü nasıl yeşil yanar yanmaz hareket etmemeliyse burdada aynı durum olmalı yeşil yansa dahi yolu kontrol etmeniz sizin için daha sağlıklı olacaktır.
!gonder komutu bir bağış komutudur hasarı ödemeye zorunlu tutacak bir kuralımız yoktur.
İşlemi gerektiren bir durum yoktur.
[Resim: P1BYE5.png]

  
Cezalı Üye
RE: Xeulo
Yeşil ışık yandığında kontrolsüz çıkış yapmamın bir sorun ifade edeceğini sanmıyorum çünkü yol hakkı orada benim o yol içerisinde bulunduğunda o tarafın ışığı kırmızı yanıyor bu yol hakkının bende olduğunu ispatlamak için yetersiz mi?
Site Kurucusu
RE: Xeulo
Server içerisinde yaptığınız kazalar cruise yani roll play oyununun bir parçasıdır. Cruise mantığını tam olarak anlamadan bir şikayet açılmış. Lütfen kasıtlı olarak verilen rahatsızlıkları, Bilerek yapılan ve tekrar edilen kural ihlallerini, otobanda üst üste tekrarlanan ters yönleri ve uzun süreli rahatsızlıkları ve kişiye doğrudan hedef alınarak tekrarlanan ihlalleri foruma taşıyın. Periyodik olarak karşılaştığınız kaza ve çarpışmaları forum a atarak gereksiz kirlilikten kaçının. Server içerisindeki ''!gonder'' komutu bağış komutudur. Forum kuralları gayet açık ve anlaşılır bir şekilde sitemize tarafımızca eklenmiştir. Oluşumumuzda bulunan yöneticilerin görevi konulan kuralların en iyi şekilde takibini gerçekleştirmektir. Ve yaptıkları işlemler kontrol edilmektedir. Lütfen doğru ve yerinde başvurular ile konulan kuralları değiştirmeye yönelik girişimlerde bulunmayınız; yöneticilerin verdiği yanıtları provoke etmeden sizin kullanmanıza izin verilen başvuru ve şikayet platformlarını kullanınız.


İyi Eğlenceler dileriz.

LFSTURKEY.NET Yönetim Ekibi
[Resim: giphy.gif]
Son Düzenleme: 03-12-2018, Saat: 20:07, Düzenleyen: Burak Basmacı.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.