Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Konu

#1
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri ;

   Kullanıcı Adı : Ceaser02
   Nick : Odigos•Xeulo
   Mpr : http://s7./server11/1o9zg8/MPR.rar.html (39.49)
   Fotoğraf : 1 http://resimag.com/p1/503db02e2b.png
                  2 resimag.com/p1/5fa8e78f77.png
   Açıklama : Tek şeritli yola giriş yapılan ışıkta yeşil ışığı görünce hareket ettim bu sırada Xeulo isimli şahıs ters şeritten gelerek sıfır olan aracım [AAETU]'a hasar kaydı ekledi       ve yeşil ışıkta ters yöne kazanın etkisiyle sarsıldığım için 250TL ceza yedim kendisinden özür dilemesinin gerektiğini ve hasarımı karşılamasını istediğimde zorunda değilim         cevabını aldım ve konu açmaya karar verdim. Gereğinin yapılmasını arz ederim. 

   Şikayet Eden Kişi Bilgileri ; 

   Kullanıcı Adı : ErenOzen. 
   
    Nick : Shadown•Eren
Son Düzenleme: 02-12-2018, Saat: 20:19, Düzenleyen: ErenOzen..
#2
Öncelikle arkadaş sarı ışıkta geçiş yapmış yola girmiş ilerlediği süre zarfında size yeşil ışık yanmış sizinde ışık yanar yanmaz kontrolsüz bi şekilde hareket etmenizden dolayı kaza gerçekleşmiş.
İlk olarak kaza bir ban sebebi değildir bilerek çarpmak bir ban sebebidir. Hepimizin ortak amacı cruise serverimizde gerçekçiliği yakalamak olduğu için mantıklı düşündüğümüzde gerçek hayatta bir sürücü nasıl yeşil yanar yanmaz hareket etmemeliyse burdada aynı durum olmalı yeşil yansa dahi yolu kontrol etmeniz sizin için daha sağlıklı olacaktır.
!gonder komutu bir bağış komutudur hasarı ödemeye zorunlu tutacak bir kuralımız yoktur.
İşlemi gerektiren bir durum yoktur.
[Resim: P1BYE5.png]

  
#3
Yeşil ışık yandığında kontrolsüz çıkış yapmamın bir sorun ifade edeceğini sanmıyorum çünkü yol hakkı orada benim o yol içerisinde bulunduğunda o tarafın ışığı kırmızı yanıyor bu yol hakkının bende olduğunu ispatlamak için yetersiz mi?
#4
Server içerisinde yaptığınız kazalar cruise yani roll play oyununun bir parçasıdır. Cruise mantığını tam olarak anlamadan bir şikayet açılmış. Lütfen kasıtlı olarak verilen rahatsızlıkları, Bilerek yapılan ve tekrar edilen kural ihlallerini, otobanda üst üste tekrarlanan ters yönleri ve uzun süreli rahatsızlıkları ve kişiye doğrudan hedef alınarak tekrarlanan ihlalleri foruma taşıyın. Periyodik olarak karşılaştığınız kaza ve çarpışmaları forum a atarak gereksiz kirlilikten kaçının. Server içerisindeki ''!gonder'' komutu bağış komutudur. Forum kuralları gayet açık ve anlaşılır bir şekilde sitemize tarafımızca eklenmiştir. Oluşumumuzda bulunan yöneticilerin görevi konulan kuralların en iyi şekilde takibini gerçekleştirmektir. Ve yaptıkları işlemler kontrol edilmektedir. Lütfen doğru ve yerinde başvurular ile konulan kuralları değiştirmeye yönelik girişimlerde bulunmayınız; yöneticilerin verdiği yanıtları provoke etmeden sizin kullanmanıza izin verilen başvuru ve şikayet platformlarını kullanınız.


İyi Eğlenceler dileriz.

LFSTURKEY.NET Yönetim Ekibi
[Resim: tumblr_osoljwbQAm1vo4phgo1_500.gif]
Son Düzenleme: 03-12-2018, Saat: 20:07, Düzenleyen: Burak Basmacı.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da