You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

YancıBey Aile Değerlerine Küfür,Kazaya Sebebiyet

YancıBey Aile Değerlerine Küfür,Kazaya Sebebiyet

S'Works
YancıBey Aile Değerlerine Küfür,Kazaya Sebebiyet
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: sofbenci
Nick: TRYanCıB3YTR
Mpr(%100 Olması gerekli): http://dosya.co/89aqtqwlleou/yanc^Tı.rar.html 41:18

Resim:  https://i.hizliresim.com/VrZQPy.jpg
Açıklama(Detaylı): Birçok oyuncu bu arkadaştan müzdarip her gün tehlikeli sürerek,sürekli yerli yersiz kornaya basarak ki bu en nefret ettiğim şey oyun zevkimin içine ediyor sürüş tarzını,sesleri açarak izlerseniz anlarsınız,her ışıkları ters yöne girip ters yöndeki kişiyi tehlikeye atarak ayrıyeten ahlaksızlık yaparak bu oyunu oynuyor,bu kişinin artık ceza alması gerekli.Mprde belirttiğim sürede ters yönden gelip bana kaza yaptırıyor ardından özür dilemesi gerektiği yerde ''Anana laf ettiricen'' gibi laflarda bulunuyor(Resim kısmında var) bu cümlenin anlamını ben size daha net söyleyeyim,sunucudaki ceza sistemi olmasa ben senin ailevi değerlerine küfür etmiştim demek,böyle bir kişinin sunucuda yer alması çok üzücü umarım gereği yapılır.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: AUB51
Nick:S'Works Kadir
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/NZgYMP.jpg[/img]
Özel Üye
RE: YancıBey Aile Değerlerine Küfür,Kazaya Sebebiyet
Kendileri şahsım tarafından 15 gün boyunca uzaklaştırma aldı (serverda rahatsızlık çıkarma düzgün sürmeme sataşma gibi) nedenlerden. Gene aynı rahatsızlığı vermeye devam ederse tekrardan işlem yapılacaktır.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.