Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Yanlış anlaşılma Ban İtiraz

Konu

#1
İtiraz Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: TRIMAX
Nick: [HEİ]Emgin

Olayın Zaman ve Tarihi: 00:00-20 civarlarında 21.03.2020
Mpr / Ekran Görüntüsü: 

Ekran Görüntüsü için tıkla.

Mpr Zamanları:
Banın Haksız Olduğunu Düşündüğünüz Sebepler: Ben oyundayken yanımda Kuzenim(Ramazan)Oturuyordu Ve ben o tam küfür etmeden 2dk önce yatağa gitmiştim telefona bakmak için o ara  yazıyım mı yazıyım mı diye söyledi yazma yazma derken O küfürü yazdı O ara zaten köprüde kenarda çekmiştim. Lütfen ilgilenin teşekkür ederim.
Son Düzenleme: 21-03-2020, Saat: 00:58, Düzenleyen: TRIMAXv. (Sebep: Olayın zamanı düzenlemesi.)
Cevapla
#2
Emirhan pala banladıysa biraz zor açılır benim bildigim kadar emir abi kolay kolay banlamazdı ortada büyük bir küfür vardırki banladı.
Son Düzenleme: 21-03-2020, Saat: 07:30, Düzenleyen: BabaMRR.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da