You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yanlış Anlaşılma

Yanlış Anlaşılma

Yeni Üye
Yanlış Anlaşılma
Bakım servisi açmak için Furkan55259. kişisine gönderdiğim 250000TL ve 236000TL nakit ceaser02 kullanıcısına ulaşmıştır . Sonrasında ise bakım servisi deaktive olduğu için nakit bana ceaser02 kullanıcısı tarafından geri gönderilmiştir. ceaser02 bug yapmış bulunup kendi paramızı da bize attığından dolayı geçmiş kontrol edilmeden param kesilmiştir. En kısa zamanda ilgilenilmesini rica ediyorum. 
Peace Of Mind
RE: Yanlış Anlaşılma
Sunucularımızın güncellenmiş olan kuralları sebebi ile bug yapan oyuncu sınırsız olarak lfsturkey.net sunucularından uzaklaştırılır. Kullanıcıyla ticaret yapan kişilerin sorumluluğu kendiliğindedir ve lfsturkey.net sunucuları kendi isteğiniz ile yaptığınız şeylerin ödemesini cebinden yapmamaktadır. Anlayışınız için teşekkürler. İyi oyunlar...
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Peace Of Mind
Yanlış Anlaşılma
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.