Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Konu

Exclamation #1
MPR Linki: https://yadi.sk/d/6K9HG6SgtvKbqw
MPR Dakikası: 33:26 - 34:20

Ben arabamla [POLİS]Samet (sametaga38) adlı kişinin önünde aracımla geçtim. Arabamla viraja biraz hızlı girdiğim için araç kaymaya başladı. Ama karşı şerite geçmeden arabamı toplamayı başarabildim. MPR üzerinde de görebilirsiniz karşı yolun çizgisine geçmediğimi. Polisin yazdığı ceza şu: "Ters Yön + Drift : 200TL" drift konusunda araba kaydığı için haklı ama ben ters yön yapmadım. [POLİS]Samet(sametaga38)'e sorduğumda ters yöne geçtiğimi söyledi. Gereğinin yapılmasını isterim.

Teşekkürler.
#3
Bölüm kurallarına uygun olmadığı için işleme alınmamıştır.
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/NZgYMP.jpg[/img]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da