You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

YANLIŞ KİŞİYE BAN ATILMASI

Yeni Üye
TPT MEHMET ADLI KİŞİ TERS YÖNE GİRMİŞTİR. BUNU GÖREN ADMİN BİLEREK VEYA YANLIŞLIKLA BANA 3 GÜNLÜK BAN ATMIŞTIR.  Angry

TARİH: 09.06.2019
SAAT: 22:10 

OLAY YERİ: PİTTEN ÇIKIŞTA SAĞ TARAF TEK YÖNLÜ YOL.

S2 ADIM : Beraat ARSLAN12
SW K.ADIM: MORTALMEN46

ACİLEN ÇÖZÜLMESİNİ ARZ EDERİM...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Cvp: RE: YANLIŞ KİŞİYE BAN ATILMASI
(10-06-2019, Saat: 00:07)HuseyinSoydogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://www.lfsturkey.net/showthread.php?...41#pid8141

Pitte ters gitmekten değil bu linkteki şikayetten ötürü ban yemişsin.

iyi de o zaman TPT MEHMET'e de ban gerekmez mi o da sonuçta terste geldi. 
Ben tersten gelince atıyorsunuz . Diğerleri tersten gelince bir şey yok öyle mi? Angry Angry Angry
Bunu ilk beğenen sen ol.
Baş Admin
RE: YANLIŞ KİŞİYE BAN ATILMASI
Yanlış bir ban yoktur otoban ters gittiğin için 3 gün banlandın konudaki mpr yi izleyebilirsin başka otoban ters yapan varsa ve şikayetciyseniz foruma konu açabilirsiniz

Yanlış ban atmış olabilirim diyerek mpr yi tekrar izledim ve yanlış olmadığını tekrardan görmüş oldum
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
(10-06-2019, Saat: 12:06)SkorSky Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yanlış bir ban yoktur otoban ters gittiğin için 3 gün banlandın konudaki mpr yi izleyebilirsin başka otoban ters yapan varsa ve şikayetciyseniz foruma konu açabilirsiniz

Yanlış ban atmış olabilirim diyerek mpr yi tekrar izledim ve yanlış olmadığını tekrardan görmüş oldum

Iyi de sehir haritasinda dün TPT MEHMET'de tersten geldi onu da şikayet ettim forumda da var . Ona niye ban atmadiniz???

Ben kaç gün şehrin gelmesini bekledim biliyor musunuz onu da mahfettiniz.. TEŞEKKÜRLER???
Bunu ilk beğenen sen ol.
Baş Admin
otoban ters kesinlikle yasaktır siz otoban da ters gidiyorsunuz ve foruma şikayet ettim diyorsunuz ama sadece şuanki konunuz var başka bir konunuz veya şikayetiniz yok
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
(10-06-2019, Saat: 12:40)SkorSky Adlı Kullanıcıdan Alıntı: otoban ters kesinlikle yasaktır siz otoban da ters gidiyorsunuz ve foruma şikayet ettim diyorsunuz ama sadece şuanki konunuz var başka bir konunuz veya şikayetiniz yok

Size yemin ederim ki onu abim oynamış benim bir suçum yok . Ve abimim amacı ordan pite doğru gitmek daha kolay geldiği için . Nolur bu seferlik affedin o cruise swye pek alışkın değil yoksa kaç yıldır oynuyor. ama işte daha yeni oynadı bu swde . madem bana ban attınız nedeni ters ise aynı şekilde pit ters yapan TPT Mehmetide banlamalısınız... Angry Angry Angry
Bunu ilk beğenen sen ol.
Baş Admin
Hesaba kimin girdiğinin bir önemi yok sonuçta şifre ile korunuyor ben konunuzu ban itiraz bölümüne taşıdım yetkili admin inceler karar verir.

TPT Mehmet ile ilgili bir şikayet yok olursa inceleriz.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
Admine karşı kullandığınız üslup ve noktalama işaretleri ile ifadeleri spam şeklinde kullanmanızdan sebeple forumda uyarı seviyeniz 1 ay süresince %40'a yükseltilmiştir.
Kimle muhattap olduğunuza dikkat ederek saygı sevgi ve güzel bir üslup çerçevesinde hakkınızı savunmaya devam edebilirsiniz.
[Resim: P1BYE5.png]

Son Düzenleme: 10-06-2019, Saat: 16:51, Düzenleyen: AykutK.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.