Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Yardım usb gamepad

Konu

#1
Herkese iyi günler  Smile
Aslında lfsyi 3 senedir falan oynuyorum ama joystick ya da kol dedigimiz seyi yeni almıs bulunmaktayım. Sorunum lfs de bi kolla oynayamam. Ayarlarda kontrollere geliyorum en ustte generic usb joystick gamepad yazıyor ama onu nasıl aktiflestiricegimi anlayamadım acıkcası yani tıklama gibi bi secenegim de yok bu arada kol da herhangi bi sikintim yok yani Fifa 13 de test ettim calisiyor. Guncel bi forum oldugu icin burayı tercih ettim yardımlarınızı bekliyorum....

[Resim: xyh.png]

Sorunu cozdum tamam gayet kolaymıs fakat gaz ayarı falan onları nasıl yapıcam yardım edebilir misiniz
Son Düzenleme: 22-07-2013, Saat: 14:12, Düzenleyen: gti4lif3.
Cevapla
#2
Bu oyun bazı oyun kolları ve direksiyon ile tam uyumlu çalışmıyor.goldmaster direksiyon seti aldım sadece sağ sol dönüyordu gaz a basınca firenede aynı anda basıyordu.ama başka bir yarış oyununda düzgün çalışıyordu.oyüzden biraz daha kurcala olmazsa değiştirmeni tavsiye ederim kolu.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task