You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

YAZIM YANLIŞINDAN DOLAYI 15 GÜN BAN YEDİM ??????

Yeni Üye
KULANICI ADIM:TPCDarkKerem
NİCK:BLUE

HERHANGİ BİR MPR YADA EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ALINMADI

GEREKSİZ BAN CÜNKÜ: YAZIM YANLIŞINDAN DOLAYI 15 GÜN BAN YEMEM YAZDIĞIMDA YAZI ADMİN YERİNE AMDİN YAZIŞIMDIR SADECE BU YAZI YÜZÜNDEN 15 GÜN BAN YEMEM BİRAZ Mantıklıca BUNUN BANA ACIKLANMASINI VE BANIMIN ACILMASINI ARZ EDERİM.
Son Düzenleme: 04-04-2019, Saat: 09:39, Düzenleyen: AykutK.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
RE: YAZIM YANLIŞINDAN DOLAYI 15 GÜN BAN YEDİM ??????
Öncelikle yazında kullandığın argo kelime sebebiyle sana forumda uyarı veriyorum. Konuyu düzenliyorum.
Açıklanması gereken bir durum yok kurallar açık konu açık bu yazım hatasının yanlışlıkla yapılmadığı konusunda bence hep birlikte hemfikiriz.
Arz etmen sevindirici, kelimenin doğru yazılışını öğrendiğiniz zaman discordda beni bulup banınızı açtırabilirsiniz.
Konuyu kilitliyorum.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.