You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yetkili Batuhan Şikayet!

Yetkili Batuhan Şikayet!

LT Üye
Yetkili Batuhan Şikayet!
Şikayet Edilen Admin: Batuhan 
Kullanıcı Adı: BatuhanKalayci
Mpr: https://www.dosyaupload.com/adc0    1.39.25 - 1.39.40
Açıklama: Server da oynarken Yetkili Batuhan adlı arkadaş herkese gereksiz karışmaya başladı polislere-userlere vs.. Bende hızlı şekilde giderken karşıma bi arkadaş çıktı arada en az 100-150metre varken karşı şeridin çimenine girdim. Kesinlikle kasıtlı bi amaç yok ortada. Bu arkadaşı riske atma kazaya sebebiyet verme durumu bile olmadı. Çimende yavaşlayıp aracımı kontrol altına aldıktan sonra geri hemen şeridime dönüp devam ettim. Ben 8 aydır bu serverdayım bu kadar yanlış bir ban görmedim. 15 Gün ban attı bu arkadaş şikayette bulunuyorum atılmış olan banın itirazında bulunuyor banın kalkmasını istiyorum. Ayrıca server da düzeni sağlamak yerine oyuncu arkadaşların adeta keyfini kaçırıyor. Hakaret ederek, üstünlük taslıyarak.Kimseye çarpmadığım tehlikeye atmadığım kasıtlı yapmadığım küçük birşeyden dolayı 15 gün ban yedim ve tekrardan bu banın itirazında bulunuyorum yetkili hakkında gerekenlerin yapılmasını istiyorum.
+Mprde de görüldüğü gibi viraja girerken önümde bir arkadaş el freni çektiğinden dolayı frenler tutmadığından çarpmamak için kendimi sola atıyorum geri şeridime girmeye çalışsam kayıp kaza olduğunu anladığım için karşı şeridin çimenliğine girmek zorunda kalıyorum buraya da dikkat edilmesini gerektiğini belirtirim.
(Arkadaşın bir suçu yok böyle olucağını bilse el freni yapmazdı kendisi.)
https://www.dosyaupload.com/6165
https://www.dosyaupload.com/6166
https://www.dosyaupload.com/6167
Son Düzenleme: 25-01-2019, Saat: 07:41, Düzenleyen: angaratofasi.
Özel Üye
Yetkili Batuhan Şikayet!
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
[Resim: P1BYE5.png]

  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.