You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Özel Üye
yokko123 Banı
İtiraz Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: yokko123
Nick:TayyaR

Olayın Zaman ve Tarihi: 12.06.18 13.06.18
Mpr / Ekran Görüntüsü:şefik arkadaşın ss leri http://www.lfsturkey.net/forum/konu-haksizlik.html

Banın Haksız Olduğunu Düşündüğünüz Sebepler: Bilimsel testlerle yapılmış şeyleri soyleyip ( araba kullanma yetengi anneden gelir ) bunları ss sini kesip sadece kötü anlam taşıyan ss leri atan elaman yuzundne haksız ban yedigimi düşünüyorum açıklamanın hepsini atmayan ve haksız duruma düştügümü dusnuyorum.

Küfür: Uyarı / 500TL / 500TL + İnsiyatif bu arada anneye kufur etmedim anaya kufur edicek kadar karatersiz degilim bu arkadaşın ss lerini şikayet bolumunde paylaştım banımın açılmasını ve diger konuya bkalıp arkadasın banın uzatılmasını 999 olabilir server a cok zarar verdigin düşünüyorum
Son Düzenleme: 13-06-2018, Saat: 16:46, Düzenleyen: yokko123.
S'Works
RE: yokko123 Banı
Şefik adlı kişi gerekli cezayı aldı zaten,bunun üzerine ssleri tekrar inceleyip cezanızda indirime gitmeye karar verdim.
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/NZgYMP.jpg[/img]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.