You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

YOLDA DURMA KAZAYA SEBEBİYET

YOLDA DURMA KAZAYA SEBEBİYET

06 Başkent
YOLDA DURMA KAZAYA SEBEBİYET
Şikayet edilen kişinin bilgileri

Kullanıcı adı: AytacCekmen

Nick: İtsDriven

Mpr: https://s2.dosya.tc/server12/4y7h1g/aytac.mpr.html    (link güvenli)

Olay zamanı mpr: 1.55.20 den sonra

Açıklama: Yolda hız sınırına uyarak giderken AytacCekmen kullanıcı adli kişi yolun ortasında durmuş. Fren yaptım ama duramadım. AytacCekmen kullanıcı adli kişinin yolda durması yüzünden kaza yaptım. Hasar ödenmedi. Özür dileme veya pardon deme faaliyetinde bulunmadı.

Şikayet eden kişinin bilgileri

Kullanıcı adı: emrecan0625
Nick: RedDawn#EmrE
[Resim: giphy.gif]
Son Düzenleme: 09-01-2020, Saat: 19:15, Düzenleyen: emrecanxx.
Cruise Yetkilisi
RE: YOLDA DURMA KAZAYA SEBEBİYET
Merhaba Emre öncelikle iyi günler. Verdiğin sürede şikayet ettiğin kişi yolda afk fakat bi kaza durumu yok ki ortada. Sen soldan geçip gidiyorsun bi çarpışma , temas yok. Neyin hasarı neyin özründen bahsettin acaba ?

Emre merhaba tekrardan. Mpr nin devamını izledim. Sen ilk gördüğünde yani 1.55.20 burada solundan geçip gidiyorsun. Sonra bir tur daha atıp geliyorsun 1.57.10dan sonra adama bilerek çarpıyorsun. Bilerek çarpmaktan sana , kazaya sebebiyetten şikayette bulunduğun kullanıcıya gerekli işlem uygulanmıştır.
Son Düzenleme: 10-01-2020, Saat: 13:03, Düzenleyen: hkuzucu06.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.