You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yönetimde Köklü Değişiklik ve Sistem Bilgilendirmesi LTN

Yönetimde Köklü Değişiklik ve Sistem Bilgilendirmesi LTN

Peace Of Mind
Yönetimde Köklü Değişiklik ve Sistem Bilgilendirmesi LTN
Merhabalar,
Bilindiği üzere genel kitle olarak cruiseye hitap ediyorduk fakat drift, drag, race gibi alanlarda tek tükde olsa istekler geliyordu. LTN Yönetim ekibi olarak toplanıp bu işe bir çözüm bulalım dedik ve yönetimde alınan kararca köklü bir değişime gitmeye karar verdik. 

Peki ne tür kararlar aldık?
 • Discord sunucumuzda Cruise, Drift, Race ve drag yetkilisi rütbesi oluşturuldu.
 • Forum sitemizde Cruise, Drift, Race ve drag yetkilisi rütbesi oluşturuldu.
 • Boşta kalan Drift, Race ve Drag sunucularına hevesli ve tecrübeli yetkililer yerleştirildi.
 • Forum sitemizdeki gereksiz kategoriler kaldırıldı.
 • Forumdaki Drift, Race ve Drag kategorisine rehber eklendi.
 • Ban itirazı bölümünde açılan konulara ön ek eklendi. Üyeler itirazda bulunacak üyelerimiz cruise,drift,drag,race seçerek itirazlarda bulunabilirler.
 • Admin ve Kullanıcı şikayetleri bölümünde açılan konulara ön ek eklendi. "    "     "    "       "      "       "      "      "     "      "     "     "      "     ".
 • Her yetkili kendi sorumlu olduğu sunucudan sorumludur!
Üyelerimizi ilgilendiren önemli konu;
 • LFSTurkey olarak bugüne kadar zarar gördüğümüz davranışlardan dolayı bu açıklamayı yapıyorum ve ailemizin bir parçası olmak istiyen kişilerin bu konuda hassas olduğumuzu bilmesiniz isteriz. 11.10.2016 tarihinde LFS oyununun tanındık isimleri ile kurulmuş bir platformdur! 15.01.2018 tarihinde sunucu hizmeti vermeye başlamıştır. Yönetimde yaşanan düşüşler ve kalkışlarda bir kaç kopmalar olsada şuanda gümüze kadarda hizmet etmiş ve hizmet etmeye devam edecek olan bir platformdur. Sunucularımızda bulunan yetkili arkadaşlarımızı beğeniyor veya beğenmiyor olabilirsiniz ama değerlerimize saygı göstermeniz gerekmektedir. Sunucumuzdaki yetkililere lütfen düzgün bir üslub kullanınız ve yapmış oldukları işi onlara öğretmeye çalışmayınız. Yetkili arkadaşlarımız görevlerini yerine getirmektedirler. Bu yüzden oyun içerisinde yaratılan tartışmaları provakatörlük olarak algılayıp buna göre ceza işlemi başlatıyoruz. O yüzden sunucularımızda asla tartışmaya girmeyiniz. Admin ve Kullanıcı şikayetleri bölümü forum sitemizde aktiftir. Şikayetlerinizi oradan iletebilirsiniz. Her ban yediğiniz için lütfen admin şikayetine gidipte o haksız bu haksız gibi konular açarak yönetim ekibimizi bu tür boş konularla meşgul etmeyiniz! Admin şikayeti sunucuya ihanet ettiğini görür ve kanıtlarsanız, Değerlerimize küfür ettiğini veya sunucu içerisindeki ailemizin parçası olmak istiyen kişilere tehdit ve ailevi küfür durumlarında konunuz dikkate alınıp yetkili geri dönüşü olmaksızın tüm sunucularımızdan uzaklaştırılır. Platform olarak kimseye kin gütmüyoruz. Kişi ve kişiler tarafından edilen tehditlerede aldırış etmiyoruz. (Sunucumuzda bulunan yetkililerin sizden üstün olduğunu biliniz ve buna göre hareket ediniz) Oyunun tanınmış takımı veya kişisi olabilirsiniz. Fakat bu yetkililerimizden üstün olduğunuz anlamına gelmez ve kurallarımıza uymayan tanınmış kişi veya kişiler yetkili tarafından uzaklaştırılır. Ailemizin parçası olmak istiyen üyelerimiz saygı çerçevesinde hiç bir sıkıntı yaşamadan sunucularımızda oyunun keyfini sürebilirler. Anlayışınız için teşekkürler.

10.06.2019 Yetkilileri ilgilendiren önemli konular;
 1. Otomatik mpr kayıtlarınız aktif olmak zorunda.
 2. Üyelerle yaşadığınız şahsi problemleri oyuna aktarmayınız ve üyeye kin tutup hata yapmasını bekliyerek ceza uygulamayınız!
 3. Cruise sunucunda ban listesinde gereksiz banlar mevcut bu tarihten sonra sebebi sonra değiştiririm diyerekten işlem yapmayınız ve Ban attığınız esnada sebepleriyle birlikte ban sebebine yazınız! (Bu sadece cruise için değil tüm sunucularımız için geçerlidir.)
 4. LFSTurkey platformu olarak sadece sunucu hizmeti vermiyoruz. Kendi aile ortamımızı yaratıyoruz. Bu yüzden buna zarar vermeye çalışan ve ima eden istiyen kişi ve kişiler sınırsız olarak bu platformdan uzaklaştırılır!
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.