You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Siyah Liste Dedektörü Zafiyeti

Siyah Liste Dedektörü Zafiyeti

Yeni Üye
RE: Siyah Liste Dedektörü Zafiyeti
LTN HALKI ÇOK GERGİN (AF GELMESİNİ) TALEP EDİYORUZ EMİRHAN BEY.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
yaşanan nu talihsiz olayı kınıyor ve server halkının mağduriyetinin giderilmesini talep ediyorum. Yaptıgım araştırmalar sonucunda stok yapmayıp da magdur olan arkadaslarımızı da görüyorum ekstra olarak kendi hesabımda sürmek için aldıgım aracların garajımda durdugunu fakat getirisinin düştügünü görmek beni gercekten üzdü bu konu hakkında sevgili Emirhan Pala'dan gerekli acıklamanın gelecegini umuyor talihsiz olaya bı son verilecegini umuyorum gereginin yapılmasını arz ederim saygılarımla. #AFGELSİN
[Resim: DybJ1y.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
(04-09-2020, Saat: 15:36)leoeyes2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Birkaç para göz arkadaşların bu araçları stoklaması ile oluşan bu durumdan ben de hiç memnun değilim.Ben de af gelmesini istiyorum stoklamayanların hakkı yenir yoksa iyi forumlar.  #20GETİRİSWDEKAL
Son Düzenleme: 04-09-2020, Saat: 15:58, Düzenleyen: leoeyes2.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
sırf bu 20 getirili araçlar için 2 tane aracımı sattım ve getirisi sattığım araçlarla aynı oldugunu görünce üzüldüm bu duruma 2 tane aracımdan oldum herneyse gereğinin yapılmasını talep ediyorum. #AFGELSİN
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.