You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

kAANEFE hakkında şikayet

kAANEFE hakkında şikayet

LT Üye
kAANEFE hakkında şikayet
Şikayet;

Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: kAANEFE

Nick: Docka×Efe†

Mpr: https://s2.dosya.tc/server11/r42tu1/kAAN...e.mpr.html

Resim: YOK

Açıklama: Mpr de 7.00.00 da başlayan Docka×Efe† nickli arkadaş 7.32.45 saniyesinden köprü de durarak kazaya sebebiyet veriyor. Benim hızlı geldiğimi de görüyor ve kasıtlı fren yaparak benim kaza yapmama neden oluyor.

Saygılarımla gereğinin yapılması rica ederim...

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: mertosman571
Nick: MertBaşkan's_57
Bunu ilk beğenen sen ol.
Docka
RE: kAANEFE hakkında şikayet
İlk önce şunu bilmeni isterim kasıtlı fren yapmadım, eğer yaptıysam da senin kafanda fren mesafesi diye bir kavram yok. İlk temennim senin fren mesafesini öğrenmen yoksa böyle her fren yaptığında çarptığın adamı şikayet edeceksin gibi duruyor.

Bu arada mpr'yi ben de izledim birazcık düzgün izleseydin farkederdin aslında durmuyorum sen köprüde son gaz basıyorsun ben ilerde yavaşlıyorum ama hızlı geldiğin ve rampadan zıpladığın için göremiyorsun ve duramıyorsun.
[Resim: giphy.gif]
Son Düzenleme: 31-10-2019, Saat: 07:50, Düzenleyen: EfeSimsek.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Baş Admin
RE: kAANEFE hakkında şikayet
MertBaşkan's_57 yolda çok yavaşlayarak arkandaki araca yol vermiyorsun kasıtlı yapıyorsun arkandaki araç seni geçince sende tam gaz peşinden hızlanıyorsun önündeki araç köprüde yavaşlayınca sende duramayıp kaza yapıyorsun yani suç tamamen şikayet eden kişidedir
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.