Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Arkadaşlar Ben Yeniyim Bana Yardım Edermisiniz

Konu

#1
arkadaşlar ben yeni başladım bu modlar felan ne dir ya söylermisiniz
Cevapla
#3
Valla Bende Yeniyim Arac ındiremiyorum Ne Zaman ındireceğimide Bilmiyorum
Cevapla
#4
Usta öncelikle oyunu indirmen gerekiyor. Daha sonra s2 kilidi açmalısın bunları googleden araştırıp bulabilirsin artık çok kolaylaştı. Sonrasında ise araba yamaları, yol yamaları vs sayfalar vardır. Bunları rar dosyaları şeklinde indirip, LFS nin kayıtlı oldugu dosyada yapıştıracaksın. Dedigim gibi biraz internetten araştırsan basit aslında zorlancagını sanmıyorum.
Cevapla
#5
Bende yeniyimde nerden indirebilirim kendi sayfasında bulamadım VE GÜVENLı ıNDıRMEK ıSTıORUM  :'(  yardım ederseniz sevinirim Big Grin
Cevapla
#6
Sitemizde ki Mod bölümüne ulaşmak için Aktif Üye grubuna geçmeniz lazım bunun için sitemizde aktif olmalısınız ve konulara cevaplar atmalısnınz. Ama gereksiz post atanlar banlanır.
LFSWorld Statistic
Cevapla
#7
(26-07-2013, Saat: 07:20)Muharremcan link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla Bende Yeniyim Arac ındiremiyorum Ne Zaman ındireceğimide Bilmiyorum

Sitemizde paylaşılan modları görebilmek için kullanıcı adının +50 post(ileti) olması gerekiyor, ancak spam/flood yani gereksiz ve saçma seyler yazıldığın tesbit edilirse forumdan banlanırsın, iyi forumlar.
[Resim: 2iicrkm.gif]
Cevapla
#8
ınternetten yamaları indirip lfs/data klasörünün içine atıcaksın bu kadar
[Resim: rszdz.png]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task